Ευχαριστήριο

Εκ μέρους του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και του προσωπικού του Δημοτικού Σχολείου Αντισκαρίου, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμότερες ευχαριστίες μας σε όλους τους εθελοντές που συμμετείχαν στη δράση καθαρισμού της πίσω αυλής του σχολείου.

Ιδιαιτέρως θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Μίνω Χαριτάκη, για την βοήθεια που προσέφερε στο κόψιμο των χόρτων και στο καθαρισμό στον πίσω χώρο του σχολείου και την πρόεδρο του συλλόγου γυναικών Βούλα Λαδουκάκη, που μας παραχώρησε το χορτοκοπτικό του συλλόγου.

Χάρη στη γενναιοδωρία, την πρωτοβουλία και την αφοσίωση των εθελοντών, καταφέραμε να δημιουργήσουμε ένα περιβάλλον ακόμα πιο φιλικό, καθαρό και ασφαλές για τους μαθητές μας. Η συνεισφορά σας έχει θετικό αντίκτυπο στη ζωή των παιδιών και της σχολικής κοινότητας.